Koncerty

Do wydarzeń kulturalnych należy na pewno zaliczyć odbywające się na całym świecie koncerty. Jest to forma rozrywki, która potrafi wyzwolić z człowieka nieznane dotąd pokłady energii.
W każdym mieście, większych bądź mniejszych klubach odbywają się koncerty bardziej lub mniej znanych wykonawców. Ludzie kupują bilety, najczęściej sale są wypełnione po brzegi, a fani bawią się do samego rana na after party. Koncerty dostarczają adrenaliny i zabawy. Pozwalają na żywo obcować z muzyką ulubionych zespołów. Powodują uczucie euforii i wyzwolenia. Koncert to przedstawienie muzyczne, gdzie aktorami są muzycy, a widzami wielcy fani. Każdy lubi kołysać się w rytm ulubionej piosenki, dlatego tak chętnie lubimy chodzić i słuchać ich na żywo. Sprawiają, że odrywamy się na chwilę od naszych problemów, pozwalają nam się wyszaleć.
Często przed koncertami głównych gwiazd wieczoru, występują suporty, mniej znane zespoły, które mają szansę zaistnieć przed dużą publicznością. Oczywiście to wielkie gwiazdy wybierają, kto będzie miał możliwość wystąpienia przed innymi. W Polsce jednak największą popularnością cieszą się koncerty zagranicznych gwiazd największego kalibru. Ich muzyczne show najczęściej odbywają się na stadionach lub dużych halach, by móc pomieścić wszystkich fanów ich muzyki. Dla słuchaczy jest to wielkie i niezapomniane święto.
Opr